Akce

Plán 2024 …….

Bigbít na Kladně
Kdy: 16. Března
Kde: Kladno – U Meisnerů

Soukromý bigbít
Kdy: 6. Dubna
Kde: Česká Lípa

Soukromý bigbít
Kdy: 13. Dubna
Kde: Kladno

Bigbítové čarodějnice
Kdy: 30.Dubna
Kde: Rynholec – Sokolovna

Bigbít na Sázavě
Kdy: 14. Června
Kde: Sázava – Kemp

Bigbít ve Všetatech
Kdy: 15. Června
Kde: Všetaty (RA)

8 ročník Berounka Tour / část 1
Kdy: 21. Června
Kde: Višňová 1 (RA)

Letní bigbít
Kdy: 6. Července
Kde: Ondřejov (PHZ)

Bigbítová svatba
Kdy: 27. Července
Kde:

8 ročník Berounka Tour / část 2
Kdy: 3. Srpna
Kde: Višňová 1 (RA)

8 ročník Berounka Tour / část 3
Kdy: 24. Srpna
Kde: Višňová 1 (RA)

Kačický Chobot fest
Kdy: 31. Srpna
Kde: Kačice (KL)

 

 

Proběhlo 2023 …………………

Prosincový bigbít
Kdy: 9. Prosince
Kde: Všejany (MB)

Soukromá – dvoják akce
Kdy: 6 a 10. Září
Kde: Kladno

Chobot fest
Kdy: 28. Srpna
Kde: Kačice – hřiště   – Další CHOBOTfest v Kačici je už minulostí a akce to opět byla vydařená. Kulturní program zahájilo duo Holeček & Marcel Project, které svým profi výkonem nadchlo publikum. Poté měl Jenda Rozhon svoje sólové bubenické vystoupení, které zvládl bravurně. No a my nastoupili po něm. Začalo se hrát bez deště, ale ten nás samozřejmě neminul a tím velké díky všem tančícím před pódiem – protože se hrálo skvěle

7. ročník Berounka Tour část II
Kdy: 18. Srpna
Kde: Višňová 2  – máme za sebou další Berounka tour z Višňové U Čápa, kde jsme byli v pátek. Večer to byl povedený a za to díky, protože se hrálo za pěkného letního počasí a solidní účasti kempujících.

7. ročník Berounka Tour část I
Kdy: 28. Července
Kde: Višňová 1
Bigbít Fest
Kdy: 29. Července
Kde: Choteč
V pátek jsme se mohli vidět u Berounky a to ve Višňové 1 na našem bigbítu. Večer se velmi povedl a všichni jsme se bavili! Díky kempu za servis a všem fanouškům za skvělý večer.V sobotu jsme pokračovali v Chotči na Raskwer-Festu s kapelou STRANGER THINGS, kde jsme odehráli své pásmo a kluci dohráli večer. Díky za pozvání.

Bigbít na Sázavě
Kdy: 23. Června 18:00 – 22:00
Kde: Sázava – Kemp Sázavský ostrov.
Páteční bigbít v Kempu Sázava před naší kapelní dovolenou se velmi podařil a to díky kempujícím. Také se zde zrodila další KIKS Army a kiksácká skupina si celý večer náležitě užila společně s námi. Za to jim patří poděkování včetně pořadatele. Všichni se skvěle bavili a to jsou to chvíle proč dělat bigbít.

PovalFest
Kdy: 17. Června hrajeme od 20:00 – 21:30
Kde: Neprobylice – Náměstí – v Neprobylicích jsme byli součástí sedmého ročníku PovalFestu, kde jsem odehráli naše písně za přítomnosti dalších kapel. Díky za pozvání, skvělý servis a budeme se těšit na další spolupráci.

Bigbít na Rakovnicku
Kdy: 10. Června
Kde: Všetaty – hřiště druhou květnovou sobotu jsme zahráli náš bigbít ve Všetatech, kam jsme se po úspěchu v loňském roce opět vrátili a setkali se s místními fans a účastníky nohejbalového turnaje. Akce to byla velmi podařená a musíme poděkovat za skvělý večer a kompletní servis. Díky a budeme se těšit na další spolupráci.

Slivenecké Letnice 2023
Kdy: 3. Června 16:00 – 16:45
Kde: Slivenec
Bigbít v Ledcích
Kdy: 3. Června
Kde: Ledce – hřiště
První červnová sobota byla ve znamení koncertního dvojáku, který jsme odstartovali ve Slivenci na místních oslavách a poté jsme zahráli v Ledcích náš bigbít po dětském dnu, kde se bavili i dospělí……. Díky všem za pozvání a budeme se těšit na další akce!

Květnový bigbít
Kdy: 27. Květen
Kde: Luštěnice – koupaliště
Další  bigbítová zábava proběhla poslední květnový víkend v Luštěnicích (MB) na místním koupališti. Velké díky za skvělý večer firmě Krubert a také za bezvadný servis restauraci na koupališti.

Soukromý firemní bigbít
Kdy: 18. Květen
Kde: Jažlovice hřiště

Bigbítové čarodějnice
Kdy: 30. Dubna
Kde: Rynholec – sokolovna
Poslední den v dubnu je ve znamení pálení čarodějnic a my letos opět byli součástí tohoto programu v Rynholci. Hrálo se na hřišti místní sokolovny a akce se povedla za což děkujeme pořadatelům a všem příchozím.

Bigbítová zábava na Kladně
Kdy: 15. Dubna
Kde: Kladno U Meisnerů
Tak jsme 15 dubna odstartovali bigbítovou sezónu 2023 na Kladně v restauraci U Meisnerů. Večer nám zahájila bigbítová kapela Stranger Things za což jim děkujeme, my dohráli večer před solidní návštěvností příchozích. Zvukově nám vypomohl kamarád Ruda, kterému patří velké díky. Děkujeme za skvělý večer a můžeme prohlásit, že KIKS Tour 2023 je odstartované.

Soukromý bigbít k narozeninám
Kdy: 25. Února
Kde: Benešov

Leden a únor se věnujeme nahrávání nového alba a to jak ve zkušebně tak ve studiu u Jirky Maška v Good Day Records. Zatím to vypadá velmi slibně a jakmile budeme mít nějakou zvukovou ochutnávku, tak samozřejmě zveřejníme! Nyní alespoň několik fotek v sekci foto.

Proběhlo 2022…………………

Bigbít na Kladně
Kdy: 5. Listopadu
Kde: Kladno U Meisnerů
Tak jsme první listopadovou sobotu ukončili letošní KIKS tour a to na Kladně U Meisnerů. KIKS děkuje všem kteří přišli na toto vystoupení a zakončili s námi bigbítový rok 2022. Velké díky také za profi scénu R Sound!

Bigbítové vinobraní
Kdy: 3. Září
Kde: Velké Žernoseky
Přátelé / fans, první zářijovou sobotu jsme byli s naším bigbítem ve Velkých Žernosekách na místním vinobraní. Večer se zdařil a my si ho užili, protože jak počasí, tak místní nám k tomu pomohli.

Bigbít u Berounky
Kdy: 19. Srpna 2022
Kde: Zbečno – Kemp Riviéra
Rockchmele 2022….
Kdy: 20. Srpna
Kde: Kolešovice
Máme za sebou opět víkendový dvoják, který začal ve Zbečně v Kempu Riviera, kde jsme pátek odstartovali naším bigbítem a po nás nastoupila kapela Ikaros.Pokračování bylo v sobotu na Rocku Chmele v Kolešovicích  ve společnosti Coffee To Help a Cumbal. Na obou akcích opět skvělá pódiová i světelná technika a hlavně super zvuk.Děkujeme za pozvání a budeme se těšit na další hudební spolupráce.Díky patří i naší KIKS Army.

Ikaros Fest
Kdy: 13. Srpna
Kde: Libušín
Kryrský Krák 2022
Kdy: 12. Srpna
Kde: Letní kino-amfiteatr Kryry
Měli jsme za sebou víkendový dvoják, který jsme zahájili v pátek na již 20 ročníku Kryrský Krák a pokračovali v sobotu na benefici Ikaros fest. Díky za pozvání, skvělý zvuk, servis a budeme se těšit na další akce. Na obou akcích si s námi zahrál na bubny Jenda Rozhon, který zahrál opět bez chyby ! P.S. LekafKryry – kluci hlavu vzhůru a držíme palce na další akce. Do Libušína – díky za takové dobré benefiční akce.

Motorkářský sraz
Kdy: 30. Července
Kde: Semín (Pardubice). Po kapelní dovolené jsme měli bigbítovou účast na MOTO srazu v Semíně, kde se nám moc líbilo. Akce se velmi vydařila a my si ho náležitě užili, protože když je skvělý servis a zvuk hraje se skvěle. Velké díky za pozvání a už se těšíme na další ročník.

Chobot fest
Kdy: 25. Června
Kde: Kačice – hřiště SK. Zase máme za sebou náročný víkend a to v podobě sobotního CHOBOTfestu v Kačici, který jsme technicky zajištovali a na konci vystoupili s naším bigbítem. Před námi zahájili seskupení Láda a L.U.H, kterých to bylo první veřejné vystoupení a zvládli ho, poté vystoupil bubenický mág Vašek Mildorf s jeho programem a na nás bylo finále. Velkou premiéru si odbyl Honzík Rozhon, který s námi odbubnoval tři písničky a úspěšně – sklidil velký aplaus! Celá akce se velmi povedla a všichni příchozí si to užili včetně nás. Velké díky obci za pozvání a příchozím za skvělý bigbítový večer a budeme se dále těšit na bigbítové akce. V sekci foto je další vzniklá KIKS Army Kačice …………..

Kladenské dvorky
Kdy: 11. Června
Od : 15  do 16 hod
Kde: Kladno – podium Bukovka
Bigbít ve Všetatech u Rakovníka
Kdy: 11. Června
Od : 21 hod
Kde: Všetaty u Rakovníka
Máme za sebou náročný víkend a to v podobě sobotního dvojáku, který jsme zahajovali již na 40 Kladenských dvorcích a poté přejeli k Rakovníku do Všetat. Obě akce se vydařili a musíme poděkovat jak Podprůhonu za pozvání a servis, tak díky patří i do Všetat za příjemný bigbítový večer a my budeme se dále těšit na následující společné bigbítové akce, kde v sekci foto je další vzniklá KIKS Army…………..

Bigbítové Máje
Kdy: 21. Května
Kde: Rynholec
Další květnová akce proběhla v Rynholci na tradičních májích v místní sokolovně. Díky za pozvání hasičů a za skvělý servis Janě a Milanovi.

Motorkářský sraz
Kdy: 7. Května
Kde: Úštěk – Chmelař
První květnový víkend jsme zahráli na Motožehnání Indiánů z Úštěku. Vše se uskutečnilo na jezeru Chmelař u hlavní pláže za solidní účasti motorkářů, kteří se během naší bigbítové produkce dobře bavili. Akce se povedla, my děkujeme za pozvání, skvělý servis a budeme se těšit na další spolupráci.

Bigbítové čarodějnice
Kdy: 30. Dubna
Kde: Rynholec
Poslední duben se nese tradičně v pálení čarodějnic. I my jsme byli součástí takové akce a to v Rynholci, kde se večer skvěle povedl. Hrálo se před solidní návštěvností, počasí přálo, jen s přibývajícím večerem vše chladlo. Ale nakonec pecka akce. Díky Rynholeckým za večer a budeme se těšit na místní květnové Máje.

Řípská pouť
Kdy: 23. Dubna
Kde: úpatí hory Říp – Krabčice
23. Dubna jsme byli součástí Řípské pouti, kde byl nabitý program od pátku do neděle. Sobota nám vyšla a to jak počasím, tak skvělou bigbítovou atmosférou. Velké díky patří organizátorům za skvělé zázemí a zvuku za prvotřídní zvuk.

Bigbít na Kladně
Kdy: 12. Března
Kde: Kladno U Meisnerů
12. března se nám BIGBÍTOVÝ RESTART 2022 v restauraci U Meisnerů velmi vydařil a to díky Vám příchozím, kteří jste se přišli pobavit našim bigbítem a že jste se bavili bylo opravdu vidět a patří Vám velký dík! Hrálo se nám skvěle před solidní návštěvností a celý večer jsme si náležitě užili (viz v sekci foto). Velké díky za skvělý zvuk a technický suport R Sound Jindry Karase.

2021…………………

Bigbít v Rynholci
Kdy: 9. října 18:00
Kde: Sokolovna
Přátelé / fans, v sobotu 9 října jsme bigbítem zpříjemnili večer účastníkům turnaje v pétanque v rynholecké sokolovně, kam samozřejmě došli i místní na bigbít.
Večer to byl povedený a musíme samozřejmě poděkovat všem příchozím a pořadatelům – bylo to skvělé a jen si přejme ať takovýchto akcí v této době je jen více!!

Kačické slavnosti – CHOBOTfest
Kdy: 28. srpna
Kde: Kačice hřiště SK
Další sobotní akce je za námi a tom byl CHOBOTfest v Kačici, který se nesl v duchu otevření nového rybníka Chobot. Akce celodenní a velmi povedená, my zahráli na závěr večerního programu a ukončili skvělý fest.Počasí nám přálo – nepršelo, sice teplo večer chybělo, ale všichni se zahřáli kořalkou a tancem při našem bigbítu. Večer se povedl společně jsme si to užili, za to velké díky, které patří i pořadatelům za skvělý den!

Soukromá akce – svatba
Kdy: 15. srpna
Kde: Višňová u Příbramě
6 ročník Berounka Tour / part II
Kdy: 14. srpna od 18:00 hod.
Kde: Višňová 2 – U Čápa
Sobotní akci na Višňové jsme opět zvládli na jedničku a po Martinově uzdravení i v plném počtu a hráli jsme „jak o život“. Publikum bylo opět výborné! Velké díky patří také bistru U Čápa za vzorný servis no a budeme se těšit na Berounka tour 2022  již 7 sezónu.
Náročný víkend pokračoval nedělí, kde jsme odehráli dvouhodinový koncert na počest nových a šťastných novomanželů

6 ročník Berounka Tour / part I
Kdy: 31. července od 18:00 hod.
Kde: Višňová 2 – U Čápa
Tak jsme sobotní akci na Višňové zvládli, ale bohužel bez Martina, který se léčí jak s rukou, tak s angínou. Vystoupení jsme si dali tak zvaně na „Kaťáky“ ve třech a díky publikum, které bylo výborné se nám hrálo skvěle. Velké díky vám za to, protože to jsou ty momenty pro které se muzika dělá!! Dále díky Rudovi za support při zpěvu na vokálech.

Bigbít v kempu
Kdy: 24. července
Kde: Kemp Červená stráň – Mšecké Žehrovice,
Naše další postcovidové vystoupení máme za sebou. Byli jsme opět na Červené stráni u Mšece a hrálo se skvěle, protože solidní účast, letní počasí a dobrá nálada měla vliv na zdárný průběh večera. Velké díky přesto patří pořadatelům opět za skvělý servis – grilovaná kýta byla fakt skvělá a budeme se těšit na další bigbít!

Bigbít v pivovárku / part I
Kdy: 12. červena od 20:00 hod
Kde: Mutějovice
Tak naše druhé postcovidové vystoupení máme za sebou. Byli jsme součástí PodDžbán Festu v populárním pivovárku Mutějovice. Hrálo se skvěle, ale bohužel počasí se podepsalo na návštěvnosti večera.Velké díky přesto patří pořadatelům za skvělý servis a budeme se těšit na další bigbíty.

Zahájení bigbítové sezóny
Kdy: 22. května od 17:30
Kde: Kemp Červená stráň – Mšecké Žehrovice
Přátelé, fans – tak jsme se po několika lock-downech konečně dočkali a první letošní akce je za námi. Bigbít zazněl v kempu Červená stráň u Mšece za příjemné atmosféry příchozích. Zároveň to byla naše premiéra s novým členem Martinem u basového aparátu, který se premiéry zhostil za jedna! Velké díky patří pořadatelům za příkladný servis a budeme se těšit na další akce.

2020………………….

Pozdní pálení „čarodějnic“
Kdy: 29. srpna 2020 od 20:00
Kde: Kačice – Hřiště SK
Sobotní počasí v Kačici vydřelo, odehráli jsme kompletní program a při solidní návštěvnosti jsme si akci užili. Nás těšil velký počet kačických fanoušků s námi zpívat v chorálu naše písně.

5 ročník Berounka Tour / part II
Kdy: 28. srpna 2020 od 18:00 hod.
Kde: Višňová 2 – U Čápa
Tak přátelé, poslední prázdninový víkend je za námi, nás čekal další dvoják, měli jsme jisté obavy jak to bude s počasím a….. pátek Višňovou jsme museli v prvním bloku z důvodu deště přerušit a poté ho dohrát, ale už to na další bloky nebylo – déšť zvítězil.

Rockchmele
Kdy: 22. srpna 2020
Kde: Kolešovice – Kulturní dům
Sobotní Rockchmele v Kolešovicích je za námi. Akce to byla povedená a moc se nám líbila. Hrálo se na pěkném podiu s profi zvukem a před solidní účastí návštěvníků a účasti kapel Radiátor a Cumbal. Děkujeme pořadatelům za pozvání a budeme se těšit na další akce!

Kryrský Krák 2020
Kdy: 8. srpna 2020
Kde: Letní kino-amfiteatr Kryry
Sobotu jsme strávili v Kryrech na Kráku, kde patří díky za servis pořadatelům a skvělý zvuk Rudovi díky němuž vše šlapalo jak má.

Bigbítová zábava 
Kdy: 7. srpna 2020
Kde: Mnichovský Týnec
KIKS v pátek byl na magickém kopci Českého středohoří u Mnichovského Týnce, kde se sešla parta místních fanoušků a u piva a grilu se nesl náš bigbít středohořím.

Letní venkovní bigbít
Kdy: 1. srpna 2020 od 19:00
Kde: Rynholec před kulturákem
Sobota v Rynholci se uskutečnila před kulturákem a i zde patří velké díky a to příchozím za skvělou atmosféru. O zvuk a světla se postaral Jindra Karas s partou, kteří opět podali profi výkon.

5 ročník Berounka Tour / part I
Kdy: 31. července 2020 od 18:00 hod.
Kde: Višňová 2 – U Čápa
Tak přátelé, náročný víkend za námi – KIKS v pátek na Berounka Tour číslo 5, ten se opět povedl, vlastně jako každý rok. My jsme bigbítem bavili hojnou účast kempařů, kteří dorazili. Díky patří za servis Bistru U Čápa.

Bigbít v pivovárku / part II
Kdy: 25. července 2020 od 20:00 hod
Kde: Mutějovice
KIKS v Mutějovicích část II, který proběhl 25.7. se povedl. Odehráli jsme i pár písní svatebčanům, kteří zde měli  hostinu. Počasí přálo, lidé  se bavili, tak co více si přát.

Bigbít v pivovárku / part I
Kdy: 26. června 2020 od 20:00 hod
Kde: Mutějovice
Máme za sebou první po-Coronavirovou akci, která proběhla v populárních Mutějovicích, kde jsme měli připravenou perfektní scénu, zvuk a světla od Jindry – jo hrálo se dobře a doufáme, že to už vyrží. Velké díky příchozím, že přišli a personálu pivovárku za to jak se o nás starali! Něco fotek v galerii.

Benefiční koncert na Kladně
Kdy: 15. února 2020 od 20:00hod
Kde: Kladno U Meisnerů.
První letošní akce odstartována, děkujeme za skvělý večer a jsme na vás hrdi, protože díky vám posíláme 10 000,- CZK na účet pomoci lidem vyhořelého domu v Americké ulici. Ať žije bigbít!!

2019…………..

Mikulášský bigbít
Kdy: 7. prosince 2019
Kde: Kačice – Sokolovna
První prosincovou sobotou jsme v Kačici  ukončili náročný bigbítový rok 2019. Akce na závěr roku to byla povedená a nám patří poděkovat příchozím za aplaus i taneční podporu a místnímu sokolu za pozvání.

Bigbítová zábava na Kladně
Kdy: 22. listopadu 2019 od 20:00hod
Kde: Kladno U Meisnerů
Bigbítem U Meisnerů jsme se tradičně rozloučili s Kladnem za účasti výborného publika. Akce se povedla a my děkujeme všem příchozím za skvělou a místy až bouřící atmosféru. no a na závěr jsme si udělali společné foto naší KIKS Army.

Posvícenská zábava
Kdy: 16. listopadu 2019
Kde: Nebužely – kulturní dům
Den před 17. listopadem jsme zamířili do Nebužel na místní posvícení, které se uskutečnilo za podpory místních fanoušků. Opět to pěkně rozjeli i za přispění sousedních hasičů. Ja radost hrát pro takové publikum, protože dobrá nálada je hnací motor pro naší kapelu! Díky a budeme se těšit na další setkání

Soukromá bigbítová akce
Kdy: 1. listopadu 2019
Kde: Mnichovský Týnec

Bigbítová zábava
Kdy: 26. října 2019
Kde: Krupá
Poslední říjnovou sobotu jsme byli v Krupé na posvíceneckém bigbítu, který proběhl v Klubu na Cikánce za solidní účasti místních. Večerní program během našich pauz vyplnily místní dámy – Kounovské Hašlerky.
Celá akce se povedla a velké díky patří Klubu za bezvadný servis. Díky a budeme se těšit na další akce.

Soukromá bigbítová akce
Kdy: 12. října 2019
Kde: Kladno

Charitativní koncert – vozík pro Elišku
Kdy: 1. září 2019
Kde: Pletený Újezd – Charitativní koncert pro Elišku bohužel nevyšel. Akce se musela předčasně ukončit, protože déšť neustával a naopak se pěkně rozlilo. Věříme, že se domluví pokračování na které samozřejmě dorazíme. Velké díky patří pořadatelům a sponzorům za skvělou přípravu a zázemí – DRŽÍME PALCE!!

Bigbít v pivovárku / part III
Kdy: 30.srpna 2019 od 20:00 hod
Kde: Mutějovice – pivovar

4 ročník Berounka Tour / part III
Kdy: 24. srpna 2019 od 18:00 hod.
Kde: Višňová 2 – U Čápa

Bigbít v pivovárku / part II
Kdy: 9. srpna 2019 od 19:30 hod
Kde: Mutějovice
Kryrský Krák – festival kapel
Kdy: 10. srpna 2019
Kde: Kryry hřiště
Je za námi náročný víkend, který startoval v pátek na tradičním místě v Mutějovicích – což je pivovar. Zahájení večera bylo na lounské Berušce a my jsme pokračovali do nočních hodin. Další část a to v sobotu se odehrála na populárním Kryrském Kráku, opět tradičním setkání kapel z okolí a pozvaných hostů, mezi které patříme i my. Díky všem a budeme se těšit na další společné bigbíty – jak v Mutějovicích, tak v Kryrech.

4 ročník Berounka Tour / part II
Kdy: 3. srpna 2019 od 18:00 – 22:00 hod
Kde: Višňová 2 – U Čápa
Berounka tour část dva se i přes počáteční nepřízeň počasí vyvedla. Startovalo se opět už od šesti hodin za solidní účasti kempařů a našich příchozích fans. Po krátkém dešťovém zdržení se zábava dostávala do tradičních bigbítových otáček za což opět děkujeme – byli jste opět skvělí a budeme se těšit na závěr tour 24.8.

4 ročník Berounka Tour / part I
Kdy: 20. července 2019 od 18:00 – 22:00 hod
Kde: Višňová 2 – U Čápa
Berounka tour byla v sobotu odstartovaná : Vše začalo ve Višňové a stálo to za to. Startovalo se už od šesti hodin za solidní účasti návštěvníků kempařů a vodáků. Zábava se od prvního bloku dostávala do tradičních bigbítových otáček za což děkujeme – byli jste skvělí!!

Bigbít v pivovárku / part I – Zrušeno
Kdy: 28.června 2019 od 20:00 hod
Kde: Mutějovice – pivovar
Bohužel jsme nemohli vystoupit v Mutějovickém pivovárku z důvodu Mírova „ukopnutého“ malíčku. Je to velká škoda za což se fanoušků omlouváme a těšíme se na další setkání, které se v Mutějovicích uskuteční 9.srpna.

Kačické slavnosti 701 let
Kdy: 22. června 2019 21:00 – 24:00
Kde: Kačice – náves
22.červen byl ve znamení dvou akcí – tou první byl rockfest Raskwerkfest ve Stehelčevsi a večer vyvrcholil v Kačici na místních Kačických slavnostech, které se opět povedly. Velkým okamžikem večera byl blok s Martinem Barochem – zakládajícím členem KIKS s kterým jsme odehráli jeho bigbítové pecky za velkého aplausu návštěvníků

Raskwerfest no. 4 – festival
Kdy: 22. června 2019 hrajeme od 15:50
Kde: Stehelčeves

100 let SK Kačice – oslava
Kdy: 15. června 2019
Kde: Kačice – Hřiště SK
Polovina června za námi a s ním velká oslava 100 let existence fotbalového klubu SK Kačice. Oslava to byla velkolepá za veliké podpory místních fotbalistů a jejich přátel. Hoši děkujeme za skvělý večer na který se bude už jen v nejlepším vzpomínat a přejeme mnoho fotbalových úspěchů!!

Soukromá bigbítová akce
Kdy: 8. června 2019
Kde: Kladno
Máme za sebou náročný týden, který jsme zahájili ve čtvrtek na tradičním Open dnu firmy Izomat, pokračovali jsme v pátek na akci našeho přepravce-dopravce aparatury Petra Staňka a zakončili jsme náročné dny bigbítem v LEGO na dnech zdraví……….

Soukromá bigbítová akce
Kdy: 7. června 2019
Kde: Kačice- hřiště

Open day stavebnin IZOMAT
Kdy: 6. června 2019 10:00 – 14:00
Kde: Praha

Bigbít v Hájence
Kdy: 18. května 2019 od 20:00 hod.
Kde: Sýkořice – Hájenka

Soukromá – oslava narozenin
Kdy: 4. května 2019
Kde: Peruc

Tradiční bigbítové čarodejnice
Kdy: 30. dubna 2019
Kde: Kačice – Sokolovna
Poslední dubnový den což je den tradičního pálení čarodějnic se uskutečnil za velmi solidní návštěvnosti v Kačici na hřišti místní Sokolovny. Akce se povedla a nechyběla velká podpora nejmenších „čarodějnic“. Vatra byla nakonec díky předešlým dešťům zapálena, tak se mohlo i u ní v chladném večeru zahřát. Díky patří místnímu Sokolu a všem příchozím, kteří udělali pěknou atmosféru.

Svatojiřský bigbít
Kdy: 27. dubna 2019 od 20:00 hod.
Kde: Mnichovský Týnec  – Kulturák
V sobotu jsme byli v Mnichovském Týnci na povedené akci s názvem Svatojiřský bigbít. Bigbít byl velice povedený a to hlavně díky místním návštěvníkům, kteří nám udělali skvělou bigbítovou kulisu již od první písničky a díky tomu se nám dobře hrálo. Také se o nás pěkně starali – domácí guláš, sekaná a luxusní koláčky.
Děkujeme za příjemné přijetí a těšíme se na další bigbítovou „spolupráci“!!

Tradiční bigbítové předčarodejnice…….
Kdy: 26. dubna 2019
Kde: Neuměřice – hřiště

Soukromá akce
Kdy: 31. března 2019
Kde: Kladno

Bigbít na Kladně
Kdy: 23. března 2019 – 20:00 hod.
Kde: Kladno – U Meisnerů
Bigbíťáci, tak Kiksácka sezóna je odstartovaná : stalo se to v naší oblíbené restauraci U Meisnerů, kde se bigbítové vystoupení povedlo a hlavně zatěžkávací zkouška Martinova zotaveného ramene dopadla na výbornou, teď už nám nic nebrání sezónu rozjet naplno.
Děkujeme všem fanouškům a příchozím za skvělý večer, kde jsme to společně dobře rozjeli a zahájili Kiksáckou sezónu 2019!!

2018…………..

Bigbít s The Crash
Kdy: 15. prosince 2018 – 20:00 hod.
Kde: Karlovy Vary – Meteor – Přejeme The Crash mnoho zdaru s novým bubeníkem, který nahradil „Číňana“.

Mikulášská bigbítová zábava
Kdy: 8. prosince 2018 – 20:00 hod.
Kde: Kačice – Sokolovna
Naše poslední letošní vystoupení na Kladensku jsme odehráli na domácí půdě v Kačici, kde odpoledne probíhala Mikulášská pro děti a večer Čertovská pro dospělé. Pod čertovským bigbítovým kotlem jsme zatopili na místní sokolovně za solidní podpory přátel a místních fanoušků bigbítu, kteří společně udělali skvělou atnosféru a celý večer jsme si opravdu užili.  Místnímu Sokolu děkujeme za pozvání na tuto skvěle připravenou a velmi povedenou akci.

Bigbít na Kladně
Kdy: 24. listopadu 2018 – 20:00 hod.
Kde: Kladno – U Meisnerů
Poslední listopadový víkend jsme zakončili velice povedenou akcí na Kladně U Meisnerů. VELKÉ díky patří našim věrným přátelům a fanouškům, kteří nám udělali bezvadnou bigbítovou atmosféru, při které se skvěle hrálo, tančilo no prostě dobře pařilo (důkaz je v sekci foto).  Ke konci došlo i k hromadnému focení s kapelou a našimi fans.

Bigbít o výročí…..
Kdy: 17. listopadu 2018 – 20:00 hod.
Kde: Nebužely
Významné výročí 17 listopadu jsme strávili na netradičním posvícení v obce Nebužely. Hráli jsme již v kompletní sestavě s uzdraveným PAVLEM. Hrálo se skvěle a čas byl velmi skvěle strávený za přítomnosti místních hasičů, kteří nám připravili skvělý večer. Začalo to perfektně vyhřátou sokolovnou následně ve skvělém uzeném kuřeti a celý večer užasnou atmosférou………………
Díky za přijetí s budeme se těšit na Neckyádu 2019.

Bigbít v pivovaru
Kdy: 7. září 2018 – 19:00 hod.
Kde: Mutějovice  – Pivovar
7. září bylo naše poslední letošní vystoupení v mutějovickém pivovárku, kdy opět panovala skvělá atmosféra a celý večer se velmi povedl.
Bylo příjemné vidět fanoušky, jak místní, tak okolní. My jim za to velmi děkujeme a budeme se těšit na další setkání. Také velké díky za skvělý servis pivovárku jak se o nás vzorně starali.
Na basu opět za Pavla zaskakoval Jarda, kterému tímto děkujeme za pomoc a jak to vypadá

Bigbít pro sportovce SK Kačice
Kdy:  25. srpna 2018 – 20:00 hod.
Kde: Kačice – Hřiště SK
Poslední srpnový víkend proběhl bigbít na domácí půdě, který pod patronátem SK Kačice nesl název Rozloučení s létem 2018. Název podporovalo počasí, protože „bylo jako na podzim“. To ale samozřejmě vůbec nevadilo, protože solidní účast našich fanoušků, místních a v neposlední řadě fotbalistů SK hřála celý večer.
Díky za skvělý večer a jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto večera. Těšíme se na další spolupráci a tradičně : SPORTU A BIGBÍTU ZDAR!!

90 let výročí SK Sparta Řevničov
Kdy:  18. srpna 2018 – 20:00 hod.
Kde: Řevničov.
Sobotní bigbít k výročí 90 let Sparty Řevničov probíhal skvěle. Stará garda Bohemians s domácí jedenáctkou odehráli skvělé utkání a poté začal náš čas, kterým jsme odstartovali fotbalovou oslavu. Místní fanoušci slavili dobrým místním pivem pivovaru Máša, tancem a zpěvem celý večer, který rychle utíkal.
Děkujeme za pozvání a přejeme Spartě Řevničov mnoho sportovních úspěchů – jen tak dále!!

Dvoják na konci července :
Bigbít na „neckyádě“
Kdy: 28. července 2018
Kde: Nebužely
Bigbít nad Berounkou
Kdy: 27. července 2018 – 19:00 hod.
Kde: Sýkořice – restaurace Hájenka
Poslední červencový víkend jsme ukončili dvojákem a to pátek Sýkořice a sobota Nebužely. Za pátek musíme poděkovat za perfektní atmosféru příchozím a servis v sýkořické Hájence, která je vždy skvělá.
Nebužely na rozdíl od Sýkořice byla pro nás nezná, protože jsme tam nikdy nehráli, ale po úvodních písních se místní hasiči rozjeli. Děkujeme za skvěle přijetí a budeme se těšit na další bigbíty.

Bigbít v pivovaru
Kdy: 21. července 2018 – 19:00 hod.
Kde: Mutějovice – pivovar.
Třetí červencovou sobotu jsme se vrátili do mutějovického pivovárku na populární venkovní pódium, kde se nám opět moc líbilo. Bylo pro nás velmi příjemné vidět opět známé tváře, které to pěkně rozjeli a stali se skvělou bigbítovou kulisou. Prostě, skvělé publikum, skvělý pivovarský servis jsou ty chvíle, které nás tu baví!!
Přálo nám i počasí, které vydrželo až do samého konce, a déšť nás doprovodil při odjezdu.

90 let výročí FK Rynholec
Kdy: 30. června 2018 – 18:00 hod.
Kde: Rynholec.
V sobotu velká akce v Rynholci, kde se slavilo 90 let Baníku Rynholec. Kiks děkuje za pozváni a za skvělou atmosféru místních baníkovců. Baníku přejeme mnoho dalších fotbalových úspěchů a těšíme se na další akce.

Mšecké slavnosti
Kdy: 22. června 2018 – 20:00 hod.
Kde: Mšec
22.6. jsme byli součástí večerního programu na Mšeckých slavnostech. I přes nepřízeň počasí jsme odehráli celý večer a odměnou od prochladlých diváků a tanečníků byl bouřlivý potlesk v závěru vystoupení za který zvedáme všechny palce.

Oslavy 700 let obce Kačice
Kdy: 16. června 2018
Kde: Kačice : v obci
16.6. byla velká oslava v obci Kačice, kde se slavilo 700 let této obce ve které i vznikla před čtvrtstoletí kapela KIKS. Oslavy to byly velkolepé a kromě obce slavilo i místní SK Kačice, které po 28 letech postoupilo z pralesa do lesa. I přes technický výpadek elektřiny v kladenském okolí se vše výborně zdařilo. Hudební produkci zahájila legenda Spirituál kvintet, poté rakovničtí Jokers a zbytek večera už byl v naší režii. Všichni příchozí, místní hráči SK a fanoušci se výborně bavili a díky nim se nám skvěle hrálo do pozdních nočních hodin. Jardovi opět díky za support basy.
Děkujeme za skvělý večer a tradičně bigbítu ZDAR!!

Podbořanské letní slavnosti
Kdy: 15. června 2018
Kde: Podbořany
Podbořanské slavnosti jsme absolvovali bez našeho basáka Pavla, který je zdravotně indisponován, proto jsme požádali Jardu na tuto akci. Vše dopadlo bigbítově dobře a Pavle brzké uzdravení!!! Jardovi díky za support.

Soukromá bigbítová akce
Kdy: 9. června 2018
Kde: Kladno
9.6. jsme byli na soukromé akci, kde jsme zpříjemnili sobotní den. Slunečné počasí pěkně spalovalo, ale my byli před ním hezky pod střechou. Super akce v příjemném prostředí.

Bigbít nad Berounkou
Kdy: 26. května 2018 – 20:00 hod.
Kde: Sýkořice – restaurace Hájenka
Poslední květnovou sobotu jsme strávili v oblíbené Sýkořici. Pěkné počasí nám přálo, proto jsme to rozbalili na venkovním prostoru za skvělé spolupráce fanoušků a příchozích tanečníků.
Celý večer do půlnoci skvěle šlapal a my po půlhodinovém přídavku opouštěli toto oblíbené místo fyzicky zničeni, ale dobře naladěni.
Díky fanouškům za večer, Vaškovi s personálem za občerstvovací servis a 27.7. v Sýkořici na viděnou.

Open den – Izomat
Kdy: 24. května 2018 – 10:00 hod.
Kde: Praha

Mutějovice – bigbít fest + The Crash
Kdy: 19. května 2018
Kde: Mutějovice
Třetí květnovou sobotu jsme byli na venkovním prostoru pivovaru v Mutějovicích, kde s námi hrála populární nejdecká kapela The Crash. Hrálo se před solidní návštěvností a díky dobrému počasí a mutějovickému pivu jsme odehráli na sřídačku celý večer za skvělé atmosféry příchozích, mezi kterými nechyběli jak místní, tak přespolní fanoušci. Za jejich přízeň a návštěvu děkujeme a budeme se těšit na další setkání.

Tradiční čarodějnice v netradiční čas…….
Kdy: 27. dubna 2018 – 18:00
Kde: Neuměřice – hřiště
V netradičním čase jsme byli v pátek na tradiční akci v Neuměřicích a to na pálení čarodějnic. Vše proběhlo na místním fotbalovém hřišti za skvělého počasí a solidní návštěvnosti místních obyvatel.
Čarodějnická vatra byla dost velká na to aby teplo z ní dosáhlo až na naše podium a my mohli naším bigbítem přispět k pohodovému pátečnímu večeru.

Bigbít v poddžbání
Kdy: 23. Března 2018 – 19:00 hod.
Kde: Mutějovice – pivovar.
Čtvrtý březnový pátek jsme měli premiéru v Mutějovicích a to v místním Poddžbánském pivovaru. Premiéra to byla skvěle vydařená a musíme říci s velkým S. Hrálo se uvnitř hospůdky za veliké podpory místních i příchozích z okolí a teď již můžeme napsat našich fanoušků.
Pro nás to byla jedinečná premiéra a seznámení se s tímto pivovarským prostředím, kde budeme opět učinkovat v květnu, ale vše se již odehraje venku pod pergolou a na podiu…………..
Musíme upřímně napsat, že se budeme těšit na setkání s vámi – skvělým publikem!!
Díky za tuto hnací sílu a bigbítu zdar!!

Únorový  bigbít na Kladně
Kdy: 24. února 2018 – 19:30 hod.
Kde: Kladno – Baráčnický dům / U Meisnerů
Třetí únorovou sobotou jsme zahájili letošní sezónu nesoucí se v duchu našeho čtvrtstoletí na bigbítové scéně. Zahajovalo se v populární kladenské restauraci U Meisnerů za solidní podpory našich skalních fanoušků a přátel. Představili jsme několik bigbítových novinek, vystoupení se solidně rozjelo a pěkně to od začátku šlapalo.
Děkujeme za velkou podporu všech příchozích a budeme se těšit na další společné akce.

2017……………

Bigbítová zábava s The CRASH
Kdy: 16. prosince 2017 – 20:00 hod.
Kde: Vysoká Pec / Nejdek
Letošní, velice náročný rok jsme zakončili se spřátelenou kapelou The Crash v jejich domovském Nejdku. Hrálo se v místním kulturáku, kde jsme to pořádně rozjeli a připravili „Krešákům“ perfekně bigbítovou půdu. Ti odehráli také své letošní poslední vystoupení a jak oni, tak my jsme zakončili rok 2017 se zdviženým palcem. Skvělou odměnou byl bouřlivý potlesk místního publika při našem odjezdu!! Díky za skvělé přijetí a budeme se těšit na další společné akce.

Bigbítový předvánoční soukromý večer.
Kdy: 8. prosince 2017 – 19:00 hod.
Kde: Kladno
Bigbítový předvánoční soukromý večer.
Kdy: 7. prosince 2017 – 19:00 hod.
Kde: Praha
Náročný začátek prosince jsme odstartovali na dvou soukromých akcích a bylo to opravdu jak se říká do plných.
Čtvrtek – celovečerní předvánoční bigbít v pivovaru Lužiny pro firmu Izomat. Kde jsme byli už čtvrtým rokem hudební kulisou celého večera. Skvělé prostředí a kvalitní ochutnávka místních lužinských piv nám zpříjemnila náročný večer. Díky za skvělou podporu!!!
Pátek – naše srdcovka kladenská ESA,  zde musíme poděkovat jako každým rokem za skvělou a místy až bouřlivou atmosféru, která nás vždy dostane do absolutního bigbítového varu. Velké díky všem našim esáckým fanouškům!!

Bigbít před Brutus
Kdy: 3.listopadu 2017 – 20:00 hod.
Kde: Kladno – Baráčnický dům / U Meisnerů.
V pátek jsme měli velké dilema způsobené Martinovou indispozicí – nevystoupit U Meisnerů před bigbítovou legendou Brutus a nebo zahrát několik songů pouze ve třech – stylem na „kaťáky“. Rozhodla druhá varianta a jsme rádi, že jsme tak učinili. Hrálo se před skvělou návštěvností a podle reakcí publika jsme odvedli výkon za který jsme sklidili pěkný aplaus.
Díky za podporu příchozích a Brutusu za skvělý večer, který jsme také v jejich rytmu protančili.

Podzimní bigbít na Kladně s The Crash
Kdy: 21.října 2017 – 19:30 hod.
Kde: Kladno – Baráčnický dům / U Meisnerů
Sobotní vystoupení s bigbítovou kapelou The Crash, která k nám přijela z krušnohorského Nejdku. Kluci z The Crash to pěkně rozjeli a představili se skvělou muzikou, tím pro nás už nebyl žádný problém na skvěle rozjetou hudbu zareagovat. Musíme opět poděkovat Rudovi za skvělý zvuk a všem příchozím fanouškům, že byli pěknou kulisou!!

Bigbít nad Berounkou
Kdy: 7. řijna 2017 – 19:00  hod.
Kde: Sýkořice – restaurace Hájenka
V sobotu jsme ukončili třetí ročník úspěšné Berouky tour, tentokrát nad Beroukou v příjemném prostředí sýkořické Hájenky – díky za pozvání.

Sportovní den s bigbítem
Kdy: 9. září 2017 – 18:00 hod.
Kde: Rynholec – hřiště. Po náročném období spojené s křestem našeho CD jsme byli na pohodové sportovně/bigbítové akci v Rynholci, tam jsme naším bigbítem zahráli účastníkům nohejbalového turnaje, kde byla hřebem večera – společné písně Kamna kouří s vítězi. Sportovcům děkujeme za pěkný večer!!‘

Velká oslava kapely KIKS s hosty a gratulanty – křest CD.
BRUTUS, Full Time, The DioptrieKdy: 2. září 2017 – hraje se od 18:00 hod.Kde: Kačice – Fotbalové hřiště.Křest našeho druhého CD – Život je závod se v sobotu vydařil. Hrálo se na pořádném podiu, které nabízelo dostatek místa pro kapely. Dlouhý večer odstartovali kluci z The Dioptrie poté Full Time. Pak přišla naše chvíle, kde jsme hudebně představili celé naše CD, které bylo pokřtěno legendárnímí bigbíťáky Sášou Pleskou a Vláďou Hasalem z Brutusu, který dokončil náší velkolepou šou. Velké poděkování patří organizátorům – kačickým fotbalistům, bez kterých by tato akce nebyla, Dále velké díky Lukášovi za skvělou technickou podporu a kvalitní ozvučení.

Berounka tour 3 ročník část III– U Rozvědčíka
Kdy: 19. srpna 2017 – 19:00  hod.
Kde: Restaurace U Rozvědčíka Po náročném pátku byla samozřejmě i náročná sobota, která se nesla ve znamení zakončení III ročníku Berounka tour a to v restauraci U Rozvědčíka. I zde se večer povedl a musíme podoktnout, že toto místo již patří mezi naše pravidelné zastávky!

Open day pro firmu Austis
Kdy: 18. srpna 2017 – cca 18:00 hod.
Kde: Dolní Slivno na hřišti Máme za sebou náročný víkend, kde jsme v pátek hráli za pěkného počasí pro firmu Austis v Dolním Slivnu. Akce to byla velice povedená a díky skvělé atmosféře, kterou jsme zažili po celou dobu akce, jsme zvládli několik nočních bouřek na cestě k domovu a díky „austisákům“ za vřelé přijetí!!!

Berounka tour 3 ročník část II– Višňová
Kdy: 29. července 2017 – 19:00  hod.
Kde: Kemp – Višňová 2

Berounka tour 3 ročník část I – Višňová
Kdy: 15. července 2017 – 19:00  hod.
Kde: Kemp – Višňová 2
Po krátké kapelní dovolené jsme pokračovali 15.7. již na třetím ročníku naší populární akci Berounka tour a to ve Višňové – U Čápa. Celý večer se povedl což svědčilo o skvělé navštěvnosti a solidnímu počtu tanečníků včetně našich fans.

Soukromá akce – Den zdraví a sportu……
Kdy: 24. června 2017
Kde: Kladno – LEGO. Poslední červnový víkend jsme hráli ve firmě LEGO na akci „Family day“ za krásného červnového počasí a ve velmi příjemné atmosféře, pár kousků dala i skupina Remakers a my se postarali o celodenní bigbítový program.

Bigbít v Kačici – před BRUTUS
Kdy: 16. června 2017 – hrajeme od 20:30 hod.
Kde: Kačice – Fotbalové hřiště
Soukromá – Bigbít na oslavu letního slunovratu…
Kdy: 17. června 2017 – cca 17:30 hod.
Kde: Měřín-Rabyně, Jacht Klub Královská
Máme za sebou velice náročný víkend, který jsme zahajovali v pátek  tradičně jako „předskokan“ kapele Brutus v Kačic. Akce velice zdařilá a opět patří díky klukům z kapely Brutus a Lukášovi za skvělý zvuk. A jinak s Brutusem zveme všechny fanoušky na 2.září do Kačice (velká narozeninová akce plus křest nového CD KIKS), ale o tom později na stránkách.
Další den – sobota se nesla ve znamení tradičního zahájení slunovratu bigbítem v Jachtklubu Královská na Slapech. Jachtařům děkujeme za příjemný večer a jako každoročně se budeme těšit na další setkání……

Kladenské dvorky
Kdy: 3. června 2017 – hrajeme cca 17:00 hod.
Kde: Kladno – místo U Johnyho – Pod Průhonem.
Začali jsme první červnový víkend na populárních Kladenských dvorkách za velmi pěkného počasí, které mělo i dobrý vliv na solidní návštěvnost. Hráli jsme na místě U Johnyho, kde musíme pochválit skvělý zvuk a techniku. Díky všem příchozím fanouškům a posluchačům za perfektní kulisu při které se dobře hrálo.

Open day – stavebniny Izomat
Kdy: 31. května 2017 – 10:00  hod.
Kde: Praha. Poslední středu v květnu jsme strávili v areálu firmy Izomat na tradičním „Open dnu“, kde za letního počasí jsme prodělali velice povedený den.

Květnový bigbít v Sýkořici
Kdy: 13. května 2017 – 19:00  hod.
Kde: Sýkořice  13.5. jsme opět zavítali do populární restaurace Hájenka v Sýkořici a bylo to naše letošní první setkání s Berounkou, což jsme avizovali už v našem názvu akce „Před – Berounka tour“, které pro nás začíná v červenci. Akce byla jako vžda povedená a podle stálé solidní účasti budeme Sýkořici pravidelně zařazovat do našeho bigbítového itineráře.

Pálení čarodějnic v Žilině
Kdy: 30. dubna 2017 – 18:00 hod.
Kde: ŽilinaTradiční pálení čarodejnic jsme strávili s naší kapelou v Žilině, kde jsme podpořili bigbítem místní při pálení velké vatry. I přes poměrně chladné počasí byla velice zdařilá účast. No……. v 8 stupních jsme už velmi dlouho nehráli, ale zahřívali jsme se ve vojenském stanu bigbítem a vnitřně i becherovkou. Díky za skvělý večer patří žilinským, že v zimě vydrželi poslouchat a tančit…………..

Jarní bigbít na Kladně
Kdy: 8. dubna 2017 – 20:00 hod.
Kde: Kladno – Baráčnický dům / U Maisnerů
Fans, přátelé, máme za sebou sobotní akci v kladenské restauraci U Meisnerů, která se velice povedla. Bylo to opravdu povedené vystoupení, kde nám velkým hnacím motorem byla podpora totálně plného sálu.Hrálo se před výborným publikem, za což si všichni příchozí zaslouží poděkování. Program začala kapela Chivava Gang se svým repertoárem a my dokončili skvěle rozjetý večer. Velká pochvala Rudovi za zvuk, světelné a kouřové efekty. Díky novému majiteli restaurace za support.

Březen  – nahrávání
Fans, kamarádi, přichází duben a s ním naše vystoupení v populární restauraci u Meisnerů, která je opět v provozu. Před námi se představí kladenská bigbítová kapela Chivava Gang a poté to rozbalíme my………….. A co se událo : Jirka nahrával kytary – což je 10 písní plus jedna bonusová.Takže opět velké hurá, protože nástroje jsou komplet nahrané a čekají nás zpěvy! Opět super práce ve studiu Good Day Records a samozřejmě skvělá práce Jirky Maška! A na zhlédnutí něco fotek v galerii………

Bigbítová zábava s The CRASH
Kdy: 11. Února 2017 – 20:00 hod.
Kde: Vysoká Pec / Nejdek – klub SportkaMáme za sebou bigbít s The Crash na jejich domácí půdě. Skvělá akce, prostředí a profi připravená technika včetně zvuku. My jsem rozehřáli publikum zhruba dvouhodinovým programem a The Crash skvěle dohráli před bouřícím publikem.
Děkujeme za skvělé přijetí, protože toto bylo naše první setkání s timto krušnohorským krajem, kde velikou odměnou byl potlesk publika, když jsme odjížděli po půlnoci domů. A co dodat – to jsou ty chvíle pro které má cenu bigbít dělat a co nás žene neustále dál!

Kravatový bigbítový bál
Kdy: 27. ledna 2017 – 20:00 hod.
Kde: Kryry – restaurace KiNo
Již tradičně v lednu se uskuteční 3 ročník populárního Kravatového bálu v místní restauraci KiNo, kde jsme společně s místní kapelou The Dioptrie.
Lednové akce jsme zakončili na třetím ročníku Kravatového bálu v Kryrech, kde ale bohužel nezačali domáci The Diotrie – nebyli komplet, tak jsme museli akci zahájit i celou odehrát. Toho jsmec se samozřejmě zhostili a velký díky Rudovi za perfekt zvuk, servis i si s námi zazpíval .

Bigbítová oslava narozenin – soukromá akce
Kdy: 21. ledna 2017 – 19:00 hod.
Kde: Kladno
Přátelé, máme za sebou oslavu našeho Jiříka, který oslavil krásné kulaté narozeniny. Oslava probíhala za velké podpory příchozích a samozřejmě naší kapely, která dvouhodinovým bigbítem zpříjemnila nabitý večer.

INFO leden

Zdravíme – přátelé, kamarádi, malé shrnutí co nás letos čeká a nemine – je leden s my začínáme velmi zhurta, což obnáší zahájení nahrávání našeho nového CD a to tento víkend číslo 2 na který vyrazí Míra s jeho sadou bicích do studia Good Day Records.
Poté kapelní oslava bigbítem narozenin Jirky a tradiční kravatový ples s The Dioptrie. Neminou nás čarodejnice a nově tu jsou Kladenské dvorky.
Dále klasik bigbít v Kačice před Brutus a letní slunovrat na Slapech.
A už se budeme pomalu blížit na naší zářijovou mega akci a to oslavy kulatých  narozenim třech členů KIKS, která bude v Kačici a hlavním gratulantem nebude nikdo jiný než  populární BRUTUS a kluci z The Dioptrie.

2016……….

Bigbítový předvánoční večer pro f. ESA
Kdy: 16. prosince 2016 – 19:00 hod.
Kde: Kladno – Galerie
Páteční naše poslední vystoupení letošního roku se uskutečnilo pro f.ESA v kladenské Galerii, hrálo se pro perfektní publikum, které se dobře bavilo a bylo skvělou taneční kulisou. Velké díky patří Jindrovi Karasovi a spol za profi stage a perfekt zvuk.

Bigbítový předvánoční večer pro f. Izomat
Kdy: 8. prosince 2016 – 19:00 hod.
Kde: Praha – Restaurace Kamera

Klasik bigbítový večer s hostem The Dioptrie
Kdy: 26. litopadu 2016 – 20:00 hod.
Kde: Kladno – Baráčnický dům / U MaisnerůV sobotu 26.11. jsme měli naše poslední veřejné vystoupení tohoto roku, které se uskutečnilo na Kladně „U Maisnerů“ no a proběhlo velice zdařile. Večer nastartovali kluci z kapely The Dioptrie, kteří rozehřáli publikum a jak se říká připravili nám skvěle půdu.
Velmi se povedl Rudovi zvuk a velkou měrou přispěl k skvělému úspěchu večera.

Bigbítový večer Na Růžku s The CRASH
Kdy: 19. litopadu 2016 – 20:00 hod.
Kde: Pecínov – Na Růžku
Tak máme za sebou první část našeho bigbítu s hosty, který proběhl v Pecínově s kapelou The Crash. Bigbít šlapal jako dobře promazaný stroj, zvuk pecka a je jen škoda malé účasti posluchačů, ale i toto k bigbítu patří. Děkujeme všem, kdo se na této akci podílel včetně kluků s The Crash a těšíme se na další spolupráci.

Soukromá – Zakončení jachtařské sezóny
Kdy: 15. řijna 2016 – cca 17:30 hod.
Kde: Měřín-Rabyně, Jacht Klub KrálovskáSobotní slapský bigbít na zakončení jachtařské sezóny v Jachtklubu Královská máme za sebou a stejně jako v červnu při letním slunovratu se opět potvrdilo, že místní členové mají rádi náš bigbít. Nám se skvěle hrálo u teplem sálajícího krbu v místní klubovně a děkujeme jachtařům za pěkné přijetí, kvalitní servis a dobrou náladu. Jen tak dál a budeme se těšit na příští rok!!

Soukromá oslava narozenin Dan…..
Kdy: 8. října 2016 – 18:00 hod.
Kde: Kačice
Máme za sebou sobotní oslavu narozenin Dana na naší domácí půdě U Čápa, kde jsme naším bigbítem vyplňovali zábavu oslavenci. Akce povedená, prásátko z rožně výborné :)

Sportovní den s bigbítem…..
Kdy: 10. září 2016 – asi 17:00 hod.
Kde: Rynholec – hřiště
Sobotní (10.9.) den sportu říznutý bigbítem ukázal, že v Rynholci se všichni účastníci sportu umí bavit. Stejně jako v loňském roce, tak pro výherce byla povinnost si zazpívat písničku s naší kapelou a výsledkem byl velice povedený pěvecký výkon výherců. My jsme tradičně provázeli zbytek večera s naším bigbítem a závěrem se budeme těšit na další ročník………………

Berounka tour část II – Višňová
Kdy: 12. srpna 2016 – 19:00  hod.
Berounka tour část II- U Rozvědčíka
Kdy: 13. srpna 2016 – 19:00  hod.
Kde: Restaurace U Rozvědčíka
Páteční a sobotní bigbítový večer (12-13.8.) byl ve znamení druhé části oblíbené Berounky tour. Oba dny se znamenitě zdařily i když počáteční rozpaky nad kvalitou počasí nás trochu svazovali, plně nám to vynahradili příchozí posluchači a samozřejmě tanečníci páteční Višňové. To vše se opakovalo U Rozvědčíka a tím jsme zakončili tuto velice úspěšnou tour.

Berounka tour část I – Višňová
Kdy: 15. července 2016 – 19:00  hod.
Kde: Kemp – Višňová 2
Berounka tour část I – U Rozvědčíka
Kdy: 16. července 2016 – 19:00  hod.
Kde: Restaurace – U Rozvědčíka
Tento víkend jsme začali první část populární bigbítové tour s názvem Berounka tour část I, kterou jsme odstartovali v pátek ve Višňové „u Čápa“ a pokračovali jsme v sobotu u Rozvědčíka. Oba večery dopadli díky všem rekreantům velice dobře a jak to vždy bývá u Berounky je skvěle.

Soukromá – Bigbít na oslavu letního slunovratu…
Kdy: 18. června 2016 – cca 17:30 hod.
Kde: Měřín-Rabyně, Jacht Klub Královská
A sobota, ta byla akcí na oslavu letního slunovratu v Jachtkubu Měřín na Slapech. Skvěle strávený podvečer s fajn jachtaři, kteří se umí skvěle bavit.

Bigbít v Kačici – před BRUTUS
Kdy: 17. června 2016 – hrajeme od 20:30 hod.
Kde: Kačice – Fotbalové hřiště
Máme za sebou rušný víkend, který začal pátečním bigbítem na kačickém hřišti a to před populárním BRUTUSem. Super zvuk, servis a samozřejmě akce!! Moc se to povedlo i když byla trochu obava ohledně kvality počasí, ale vyšlo to……….. Díky klukům z Brutus a všem  příhozím!!

Soukromá akce – Den zdraví
Kdy: 4. června 2016
Kde: Kladno – LEGO Máme za sebou sobotní firemní akci Den zdraví pro firmu LEGO, která se velice povedla, začalo to skvělým počasím, výborným místem pod prostornou pergolou a končilo skvělou atmosfétou za kterou děkujeme!!

Open day – stavebniny Izomat
Kdy: 25. května 2016 – 10:00  hod.
Kde: Prahail
Máme za sebou druhý ročním Open dni firmy IZOMAT, kde za skvělého počasí ve slušivých firemních tričkách za přítomnosti vystavovatelů a příchozích jsme strávi pohodový den.

Májová zábava
Kdy: 21. května 2016
Kde: Želenice – místní hospůdka
V sobotu jsme strávili večerní produkcí v Želenicích na bigbítové májové zábavě. Děkujeme všem příchozím za skvělou atnosféru a těšíme se na další setkání.

Čarodejnice – bigbítový večer
Kdy: 30. dubna 2016
Kde: Žilina – venku
Poslední den v dubnu jsme odehráli na tradičním pálení čarodejnic, který se uskutečnil v Žilině. Hrálo se pod místním rybníkem v klasickém vojenském stanu, což nám umožňovalo ochranu před večerním chladem. Sice kolem desáté večer slovo teplo znamenalo jen páru a dubnové chladno se nám vkrádala do všech našich  končetin………………..
Díky všem příchozím – dětským a dospělým tanečníkům za skvělou atmosféru kterou jsme si náramně užili.

Jarní bigbít
Kdy: 23. dubna 2016 – 20:00  hod.
Kde: Sýkořice – restaurace Hájenka
Toto byl den před svátkem Jirků a my jsme ho odehráli v populární sýkořické restauraci Hájenka. Večer to byl velice povedený a my si ho skvěle užili včetně příchozích, kteří se bavili tancem a zpěvem s naší kapelou. Tím se potvrdilo, že Sýkořici nemůžeme vynechat z našich pravidelných akcí.

Klasik bigbítový večer
Kdy: 8. dubna 2016 – 20:00 hod.
Kde: Kladno – Dřevák
Páteční a velice zdařilá akce v nabitém kladenském Dřeváku je za námi.Byli jsme součástí oslavy dámských narozenin i rozlučky mladých hokejových nadějí. Děkujeme všem příchozím za bezva večer, který jsme si my jako kapela a to i přes několik zdravotních hendikepů (Pavel – horečka, Míra – po chřipce, Jirka – před chřipkou) velice užili! Jen je škoda, že nemohlo z kapacitních důvodů dorazit více návštěvníků.

Bigbít pro školu…………..
Kdy: 18. března 2016
Kde: Praha – NusleV pátek jsme zakončili naše březnová vystoupení na soukromé akci v Praze Nuslích, kde jsme bigbítem vyplňovali čas během představeních místní školy.

Kačický bigbít………..
Kdy: 11. března 2016 – 20:00hod
Kde: Kačice U Čápa
Máme za sebou páteční „džemování“ na domácí půdě v Kačici U Čápa, které bylo za velké podpory „mistra“ Jupika.

2 ročník Bigbítového bálu + THE Dioptrie
Kdy: 20. února 2016 – 20:00 – 24:00 hod.
Kde: Kryry – KiNo
Tato sobota se nesla v duchu druhého ročníku Bigbítového bálu v Kryrech, který jsme absolvovali společně s The Dioptrie. Skvělý profi zvuk za který děkujeme Rudovi, který nám zároveň testoval naše nové hlavní bedny. Super a díky!!

Charitativní klasik bigbít
Kdy: 6. Února 2016 – 15:00  hod.
Kde: Smečno – zámeček
Opět jsme byli přítomni na teď už pravidelné charitativní akci ve směčenském zámečku a odehráli poctivý dvouhodinový koncert. Budeme se opakovat, ale kdo tohle nezažije, tak nepochopí s jakou úžasnou atmosférou se tam setkáváme.

Bigbít pro hasiče
Kdy: 23. ledna 2016 – 19:30  hod.
Kde: Jíloviště – Restaurace – Spark
Naše první letošní první vystoupení 2016 máme za sebou. To jsme zahajovali na Hasičském bále v Jilovišti. Raritou bylo – když jsme přijeli a za 3 minuty s pomocí místních hasičů byla komplet aparatura z auta na sále, čímž jsme se mohli věnovat přípravě na vystoupení –  a to byl začátek skvělé vzájemné spolupráce. No a tím se nám potvrdilo, že místní hasiči se umí skvěle bavít.

2015……….

Tradiční bigbít na konec roku pro f. ESA
Kdy: 11. prosince 2015 – 19:00 hod.
Kde: Kladno
Páteční povedenou akcí na vánočním večirku firmy ESA jsme ukončili náš velice úspěšný bigbítový rok. Tato akce se velice povedla díky  skvěle připravenému zázemí a profi technice Jindry Karase za což děkujeme.

Bigbítový ples pro f. Izomat
Kdy: 3. prosince 2015 – 19:00 hod.
Kde: Praha
Máme za sebou předposlední vystoupení velmi povedeného roku, které jsme absolvovali v restauraci Kamera a to pro firmu Izomat. Děkujeme za pozvání, skvělou zábavu a restauraci za perfekt servis.
No a tento týden zakončíme populárním vánočním bigbítem pro firmu ESA, kterým bude ukončen náš bigbítový rok 2015.
Díky všem přátelům a fans!!

Podzimní bigbít v hotelu….
Kdy: 28. listopadu 2015 – 18:00 – 22:00 hod.
Kde: Zbraslav – Restaurace a hotel nad Královnou
A druhou akcí víkendu byl večer v námi populárním Hotelu Nad Královnou a opět i zde velké díky všem příchozím za skvěle strávený večer.
Díky fanouškům a sláva bigbítu…………..!!

Soukromá akce – Bigbítový večírek
Kdy: 27. listopadu 2015 – 19:00 – 22:00 hod.
Kde: Kladno – kulturák malý sál
Poslední listopadový víkend jsme byli spoučástí dvou akcí. První pro Kladenskou firmu PC Port, který jsme si společně užili za přítomnosti jejich skvělých zaměstnanců.

 

Večerní bigbítové Svatomartinské posvícení
Kdy: 14. listopadu 2015 – 20:00 hod.
Kde: Želenice – sál
Máme za sebou sobotní Svatomartincké posvícení v Želenicích, které se povedlo. Velké díky patří všem příchozím a personálu, kteří se podíleli na skvělé posvícenecké naladě.

Svatba řízlá bigbítem / soukromá
Kdy: 30. října 2015 – 19:00 hod.
Kde: Kladno

Bigbít na Kladně
Kdy: 23. října 2015 – 19:00 hod.
Kde: Kladno – BARN
Páteční bigbít na Kladně, který se uskutečnil 23.10. v námi oblíbeném klubu Barn se velice zdařil. Za to všem příchozím děkujeme, že nastavili tak dobrou atmosféru. Sice bylo poněkud chladněji, ale my se zahřáli hraním a fanoušci tancem, který lehce prokládali i alkoholem ………..atd.
Po pátečním zdařilém věčeru jsme pokračovali v neděli celodenním testováním nových reprobeden u našeho kamaráda Pavla Karmazína v Žilině. Vše dopadlo na výbornou a my je vyzkoušíme v pátek, kde hrajeme na svatbě řízlé bigbítem.

Bigbít na počest 3 výročí hotelu
Kdy: 3. října 2015 – 18:00 – 22:00 hod.
Kde: Zbraslav – Restaurace a hotel nad Královnou
První říjnový víkend jsme byli součástí oslav třetích narozenin hotelu Nad Královnou, kde se nám moc líbilo. Díky vydařenému počasí jsme mohli vystoupit na venkovním podiu a celý večer si znamenitě užít. Toto bylo vidět i na posluchačích a tanečnících………..
Naše kapela děkuje hotelu, kde obsluha a jídlo je luxus no a „krkovice na bylinkách“ je opravdu pecka.

Kačice Fest – bigbít Kačických kapel
Kdy: 11. září 2015 – 18:00 hod.
Kde: Kačice – hřiště
Tak jsme byli součástí prvního Kačického festivalu dvou místních kapel – což jsme byli my a místní kapela Legend. Páteční počasí bylo na rozdíl od víkendového poněkud chladnější, ale zahřáli jsme se hraním a příchozí tancem, kterých bylo překvapivě na úkor počasí dost. Páteční bigbítový večer dopadl velice dobře i přes prvotní problémy se zvukem………….. ale které jsme zdárně vyřešili a bigbít si užili
Děkujeme všem příchozím za skvělý večer a Liborovi za nápad takovou akci udělat. Jen tak dál!

Sportovní den s bigbítem…..
Kdy: 5. září 2015 – 18:00 hod.
Kde: Rynholec – hřiště
Sobotní sportovní den s bigbítem v Rynholci, kde jsme po skončeném nohejbalovém turnaji zahráli všem účastníkům a příchozím se opravdu vydařil. Vydrželo i počasí sice větrno, ale my se zahřáli hraním a zbytek tancem. Kuriozitou byl pěvecký výkon výherce turnaje s naší kapelou.

Konec prázdnín – bigbít na rozloučení
Kdy: 29. srpen 2015 – 19:00 – 22:00 hod.
Kde: Zbraslav – Restaurace a hotel nad Královnou
O víkendu jsme prožili příjemný večer v Hotelu Nad Královnou ve Zbraslavi, kde nám přálo jak počasí, personál, tak publikum.Děkujeme všem kteří přišli a přispěli ke skvělé atmosféře. Sice jsme museli vystoupení po dvou přídavcích ukončit, neboť jsme rušili noční klid, ale i tak jsme si vystoupení užili a věříme, že jsme Zbraslav nenavštívili naposled…………..
Díky publiku za skvělé přijetí!

Kryrský Krák – bigbít kapel
Kdy: 22. srpna 2015 – 18:00 hod.
Kde: Kryry
Sobotní fest Kryrský Krák se vydařil a jak už říká název uskutečnil se v Kryrech. Kluci z The Dioptrie jako předposlední kapela rozehřáli v chladnějším večeru publikum a my našim vystoupením zakončili populární festival. Velké díky patří Rudovi za výborný zvuk, klukům z The Dioptrie za pozvání a všem příchozím za skvělou atmosféru!

Bigbít na Berounce  – Berounka Tour U Rozvědčíka
Kdy: 15. srpna 2015 – 20:00 hod.
Kde: Nezabudice – U Rozvědčík
V sobotu 15.8. jsme zakončili letošní Berounka Tour v oblíbeném Hostinci „U Rozvědčíka“ Počasí nám přálo a bylo to vidět na skvělé účastí všech přítomných. Díky všem za skvělou atmosféru a opravdu vydařený večer. …………….skladba Kamna kouří za podory zpěvu Jupika se povedla no prostě byl to „rokec“ jak má být.

Bigbít na Berounce  – Berounka Tour U Rozvědčíka
Kdy: 11. července 2015 – 20:00 hod.
Kde: Nezabudice – U RozvědčíkV sobotu 11.7.  jsme zakončili U Rozvědčíka velice zdařilou první polovinu bigbítového roku. Akce se velice vydařila a díky všem kteří se zůčastnili včetně vodáků z Roudnice!!V těchto dnech naše kapela nastupujeme na zaslouženou odpočinkovou dovolenou po které se těšíme na další kolo KIKS Berounka Tour opět v Hostinci u Rozvědčíka, které zahájíme 15.8.

Letní bigbít u Berounky opět…
Kdy: 10. července 2015 – 19:00 hod.
Kde: Višňová – Kemp Višňová 2
Páteční Berounka tour jsme odstartovali ve Višňové, kde se sešlo dost posluchačů i tanečníků a jeden zážitek bylo krátké vystoupení s kempinkářem a zároveň bluesovým harmonikářem, který je zde na dovolené z Něměcka video na YouTube KIKS  a v sobotu se přesuneme do Hostince  „u Rozvědčíka“

Firemní akce -LEGO / Den sportu a zdraví
Kdy: 6. července 2015
Kde: Kladno – Sletiště

Soukromá akce / Svatba
Kdy: 4. července 2015
Kde: Kryry
Poslední červnový pátek jsem absolvovali bigbít u Berounky v kenpu Višňová II, který se vydařil a to díky příchozím i dobrému počasí.Byla to naše první letošní akce v tomto kraji, kam se vrátíme opět v pátek 10.7. a hned v sobotu se přesuneme do Hostince  „u Rozvědčíka“V parné sobotě jsme odehráli zhruba tří hodinové vystoupení v Kryrech na svatbě, kde patří díky Rudovi za zvuk a support.

Letní bigbít u Berounky
Kdy: 26. června 2015 – 19:00 hod.
Kde: Višňová – Kemp Višňová 2

Podbořanské letní slavnosti
Kdy: 19. června 2015
Kde: Podbořany
‚V pátek 19.6. jsme zahajovali v Podbořanech populární letní slavnosti.Zahráli jsme si na perfektním podiu, které bylo skvěle nazvučené stejně jako celá akce. Z této akce máme perfektní zážitek a díky patří všem pořadatelům a příchozím posluchačům!!

Bigbít v Kačici – před BRUTUS
Kdy: 12. června 2015 – 20:00 hod.
Kde: Kačice – Fotbalové hřiště
SUPER páteční akce v Kačici před Brutus se jako před rokem opět vydařila a ke všemu tomu pomohl kluci z Brutusu, skvělý zvuk a plno fanoušků. Díky všem co jste přišli a skvěle se jako my bavili, taky dáme z této akce nějaké video na YouTube KIKS.

Soukromá akce / pro firmu IZOMAT
Otevírání nové provozovny
Kdy: 15. května 2015
Kde: Praha
15.5. Jsme byli přítomni na slavnostním otevírání nové provozovny stavebnin IZOMAT v Praze / Slivenci a musíme podotknou, že akce byla velice zdařená a to jak po organizační, tak hudební stránce ( i počasí se zdařilo) Z této akce jsme nahráli dvě LIVE videa která jsou na YouTube KIKS

Pálení čarodějnic v Žilině
Kdy: 30. dubna 2015 – 18:00 hod.
Kde: Žilina
Ve čtvrtek jsme se podíleli na skvělém večeru při pálení čarodejnic v Žilině. Moc se nám to líbilo a večer jsme si skvěle užili i přes poněkud chladnějsí počasí, ale u ohně a s několika……… panáky bylo skvěle.Děkujeme za pozvání a všem přichozím za skvělou atmosféru a někdy příště na bigbítu.

Jarní bigbítová zábava
Kdy: 25. dubna 2015 – 20:00 hod.
Kde: Sýkořice – Restaurace Hájenka

A zase ta charita  ve Smečně
Kdy: 4. dubna 2015
Kde: Smečno  – zámeček
Sobota – Smečno, opět charita v místním zámečku a kdo tohle neabsolvuje, tak to nikdy nepochopí, prostě super.

Bigbítová zábava v Berouně
Kdy: 3. dubna 2015 – 20:00 hod.
Kde: Beroun – Na Náhonu
Máme za sebou set dvou vystoupeních, pátek – Beroun, což byla super akce se zeleným pivem. Děkujeme všem kdo jste přišli a navodili skvělou atmosféru.
Je vloženo live video nové naší písníčky Křídla!!

Vítání jara bigbítem na Stochově + Mentol
Kdy: 20. března 2015 – 20:00 hod.
Kde: Stochov – Bikers Bar Vodárna

Ať žije MDŽ – Pecínovský bigbít
Kdy: 6. března 2015 – 20:00 hod.
Kde: Pecínov Hospoda Na Růžku

Únorový bigbít na Kladně
Kdy: 27. února 2015 – 20:00 hod.
Kde: Kladno – klub Dřevák
V pátek 27.2. byla vydařená akce v plném Dřeváku, kde jsme se skvěle všichni bavili a užili si celý večer.

Bigbítová tancovačka – Dvojbigbít
Společně s The Dioptrie
Kdy: 24. ledna 2015 – 20:00 hod.
Kde: Kryry – KiNo

Startovní bigbít v Kačici – zahřívací kolo KIKS
Kdy: 16. ledna 2015 – 20:00 hod.
Kde: Kačice – U Čápa
Tak máme za sebou první letošní bigbít a opět na naší domovské scéně v Kačici U Čápa.Vydařená akce i přes náš handicap – Jirka – zánět průdušek, Pavel – chřipka, kluci zahráli na maximum a i díky nim se nemusela akce zrušit.

2014……….

Předvánoční firemní bigbít – soukromá akce
Kdy: 12. prosince 2014 – 19:00 hod.
Kde: Kladno  – Music club Barn
12.12. Byla skvělá vánoční bigbítová nadílka pro kladenskou firmu ESA  v BARNu a tím jsme zakončili velice úspěšný letošní rok.
V tomto roce jsme mnoho zažili na skvělých akcích (zábavách, rock festech, narozeninách, firemních…………….).  Jednoduché shrnutí – jen tak dále  “ Vzhuru do nekonečna a ještě dále!!“Veliké díky patří našim rodinám a věrným fans!!

Listopadová charitativní akce Smečno
Kdy: 28. listopadu 2014
Kde: Smečno – zámeček

Listopadový bigbít v Pecínově
Kdy: 15. listopadu 2014 – 19:00 hod.
Kde: Hospoda na Růžku – Pecínov

Soukromá akce –  narozeniny
Kdy: 7. listopadu 2014
Kde: Kladno

Podzimní bigbít na Kladně
Kdy: 25. října 2014 – 20:00 hod.
Kde: Klub Dřevák – Kladno

Soukromá akce – narozeniny
Kdy: 30.srpna 2014 – 20:00 hod.
Kde: Sýkořice

Bigbítový festival Sparta fest
Kdy: 16.srpna 2014 – 19:30 hod.
Kde: Řevničov

Bigbítový festival
Kdy: 15.srpna 2014 – 19:30 hod.
Kde: Roztoky u Křivoklátu

Letní bigbít u Berounky
Kdy: 12. července 2014 – 19:30 hod.
Kde: Restaurace U Rozvědčíka

Bigbítová zábava
Kdy: 5. července 2014 – 20:00 hod.
Kde: Sýkořice – Restaurace Hájenka

Hráli jsme před BRUTUS – SUPER!!
Kdy: 13.června 2014 – hrajeme od 20:00
Kde: Kačice – hřiště

Firemní akce
Kdy: 31.května 2014
Kde: Kladno

Soukromá – Oslava narozenin
Kdy: 26.května 2014
Kde: Kladno

Kdy:17.května 2014 od 20:00
Kde:Kladno – Music club Barn
Web:http://www.barnkladno.cz/

Kdy: 30.dubna 2014 Kde: Kačice – Sokolovna – „čarodějnice“

Big beatová zábava
Kdy:15.března 2014
Kde:Žilina – Hostinec U Růžičků (FOTO)

Benefiční koncert
Kdy:22.února 2014
Kde:Vroutek – Kulturní dům

Big beatová zábava
Kdy:15.února 2014
Kde:Hospoda U Čapa Kačice

2013………..

Podzimní Big beat
Kdy:26.října 2013
Kde:Kladno – Music club Barn

Klubový Big beat
Kdy: 5.řijna 2013
Kde: Klub Poldofka Kladno

Big beatová zábava
Kdy: 17.srpna 2013
Kde: Rozvědčik u Berounky

Big beatová zábava
Kdy: 20.července 2013
Kde: Kladno – Music club Barn

Firemní akce
Kdy: 2.května 2013
Kde: Koupalište Kladno Sletiště

Soukromá akce – Oslava narozenin
Kdy: 18.května 2013
Kde: Braníkov

Pálení čarodejnic
Kdy: 30.dubna 2013
Kde: Kačice

20 let Kiksu – Big beatová zábava
Kdy: 20.dubna 2013
Kde: Kladno – Music club restaurant

Big beatová zábava
Kdy: 23.března 2013
Kde: Hospoda U Čapa Kačice

Big beatová zábava
Kdy: 8.února 2013
Kde: Hospoda U Čapa Kačice

Big beatová zábava
Kdy: 15.prosince 2012
Kde: Žilina Restaurace u Růžičků

Soukromá akce
Kdy: 30.listopadu 2012
Kde: Kladno Stodola

Big beatová zábava
Kdy: 27.října 2012
Kde: Stochov SportBar u Karmazina

Big beatová zábava
Kdy: 15.záři 2012
Kde: Kladno U Meisneru

Big beatová zábava
Kdy: 27.března 2010
Kde: Restaurace Beranik Vinařice / Tuháň

Big beatová zábava
Kdy: 17.dubna 2010
Kde: Hřebeč Sál Domu kultury

Čarodejnická zábava
Kdy: 30.dubna 2010
Kde: Sokolovna Kačice

Big Beatová zábava
Kdy: 22.května.2010
Kde: Kladno, Restaurace Baráčnický Dům (U Meisnerů)

Soukromá akce
Kdy: 29.5.2010
Kde: Kladno, areál koupalište Sletiště

Big Beatová zábava
Kdy: 20.listopadu.2010
Kde: Restaurace Beranik Vinařice,Tuháň

Big Beatová zábava
Kdy: 4.prosince.2010
Kde: Kladno, Restaurace Baráčnický Dům (U Meisnerů)

Big beatová zábava
Kdy: 18.prosince 2010.
Kde: Kladno,Restaurace Na Slovance

Big beatová zábava
Kdy: 15.ledna.2011
Kde: Žilina u Kladna,Hostinec u Růžičků

A bylo ……………………………………………